spolupráce

Salón Hery – dále nabízí, v úzké spolupráci s firmou Thai – Léčebné centrum získat komplexní léčbu holistického přístupu. Je to odvětví celostní medicíny, tedy alternativní léčby v celém rozsahu.

Zabývá se energiemi, stavu hmotného těla i těl nehmotných. Poskytuje návody jak zkvalitnit buňky těla pomocí detoxikace, nabízí řešení jak co nejvíce zabránit vlivu všudypřítomného ničivého elektromagnetického smogu a nabízí dnes nezbytné doplnění těla těmi nejkvalitnějšími, přírodními potravinovými doplňky. Níže uvedené terapie mohou přinést mnoho zlepšení jak na úrovni fyzického, tak na duchovní a duševní rovině těla. Mohou zajistit spokojený, plnohodnotný život v pozitivním přístupu k životu v radosti a osobní spokojenosti, bez civilizačních chorob.


Terapie:

Měření energetických drah - pomocí přístroje EAV supertronic druhé generace, kterým se dá diagnostikovat stav energetických hodnot těla a po potřebné době léčby zajistit potřebnou energetickou rovnováhu.
Doba výkonu: cca 45 minut (včetně pohovoru).

Léčba kosmickou (tachyonovou) energií – prakticky léčí všechny nemoci těla v nejmodernějším stylu fyzikální medicíny (kvantová fyzika).
Doba výkonu: individuální od 10 minut po několik hodin.

Celková léčebná thajská masáž (Noat Boran) – zabývá se nejúčinnější akupresurní technikou na světě. Opracovává všechny orgány těla a celý pohybový aparát.
Doba výkonu: 1 hodina 30 minut.

Reflexní terapie extra – je to akupresurní technika léčby orgánů a pohybového aparátu přes plosky nohou.
Doba výkonu: cca 50 minut.

Čínská lymfatická masáž celého těla („plíživá“) – jedná se o jemnou hladivou techniku očisty celého lymfatického systému těla.
Doba výkonu: 1 hodina 45 minut.


Lektorská a poradenská činnost:

Absolvent univerzitních certifikátů Univerzity of Integrated Science California Santa Rosa v USA a mezinárodního certifikátu Noat Boranu v prestižní chrámové škole Watt Po v Bangkoku v Thajsku Antonín Heřman, nabízí poradenské dny a přednášky pro skupiny i jednotlivce na mnohá témata celostní medicíny a výuku nabízených terapii:

Skupinové přednášky o zdravém životním stylu z pohledu celostní medicíny nabízí i pro základní a střední školy

Výuka reflexní terapie extra - opracování plosek nohou obohacena o thajské techniky (léčba orgánů a pohybového aparátu).


Antonín Heřman
TOPlist